The Last Breath
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shewo - DK

4 posters

Goto down

Shewo - DK Empty Shewo - DK

Odoslať  Shewo St marec 28, 2012 5:30 am

1. Jméno hlavní postavy : Shewo
2. Povolání a Level : Death Knight 80
3. Talenty : Frost dmg /blood tank
4. Alti : Honoralis hunter 80 lw+skin, Sitet- pala 80 alch + herb full
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano Open predovsetkym DK a prist
6. Profese :Gnom Eng, Mining full
7. Předchozí guildy : AoCh a SGC
8. Zaměření : Ciste PVE
9. Jak dlouho hraji WoW : od 2.4.3 patche
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : full Naxx full Toc 10/25 full Togc 10full/25 , ICC 10 7/11 ICC 25 7/11 taktiky znam all bossov ale all som nebol ...
11. Popis mého PvE eq : Frost DPS -Takze prevazne mam 261 item lvl, chybaju mi tinkety a zbran. potreboval by som marku na hlavne legs a schouldre. 5891gs Blood tank-mam este len taky low eq priblizne 5500gs 41k hp unbuff
12. Věk : 17
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Takze wowko hravam hlavne cez vikend to hravam aj 8 hodin a cez tyzden zatial mozem tak 2hodky, kupujem notas new takze by som ptm mohol ako cez vikend.
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Takzeeee.. Ordo ? a preco nie ? Kto by nechcel do ordo... Ja chcem ordo skusit hlavne kvoli progressu, v predoslich guildach to raidovanie nejako nic moc neslo a v podstate eq uz mam len mi chyba ten progress a myslim ze s ordom progress neni problem.... A hlavne sem chcem skusit kvoli kamosovi LEMONYE, ktory je moj naj kamos a vlastne hravame stale spolu ...
15. Něco o sobě : Takze som optimista a trochu aj srandista Smile moja povaha je v celku v pohode poradit si dam nie som namysleni a som schopny sa vzdy dohodnut Smile
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : No takze myslim si ze budem dobry prinos ako dps/tank a mozem pomoct s profkami samozrejme aj inym hracom
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře: Teamspeak 3(mam pouzivam), EPGP addons(mam pouzivam), DBM(mam pouzivam), Omen threat meter(mam), GroupCalendar v4.6.1(mam pouzivam), Mikrofon mam pouzivam .
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Samozrejme Prijmam pravidla chovania.
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: S pravidlem plne souhlasim a prijmam
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Všetko mám už vopred Pripravene
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu: Chapu EPGP pouzivam v SGC takze zkusenost z epgp mam a umim pouzivat.

Shewo
Lowka

Počet príspevkov : 1
Join date : 28.03.2012

Návrat hore Goto down

Shewo - DK Empty Merrin

Odoslať  Merin St marec 28, 2012 8:53 pm

Takze prihlaska dobra cas in-game moze byt zaital je otvoreny nabor pre all clasy takze premna ZA
Merin
Merin
Lowka

Počet príspevkov : 2
Join date : 18.03.2012
Age : 27

Návrat hore Goto down

Shewo - DK Empty Re: Shewo - DK

Odoslať  Torreto Št marec 29, 2012 7:31 pm

Súhlas s Merrinom
Torreto
Torreto
Admin

Počet príspevkov : 3
Join date : 17.03.2012
Age : 30
Bydlisko : Handlová

https://thelastbreath.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Shewo - DK Empty Re: Shewo - DK

Odoslať  lumi Ut apríl 03, 2012 10:49 pm

suhlasim som ZA
lumi
lumi
Lowka

Počet príspevkov : 1
Join date : 18.03.2012
Age : 31
Bydlisko : RA

Návrat hore Goto down

Shewo - DK Empty Re: Shewo - DK

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.